Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Paczółtowicach

Mikołaju, Mikołaju czekamy na Ciebie!

Utworzono dnia 07.12.2020

Mikołajki  u  przedszkolaków

Na początku grudnia wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na wizytę świętego Mikołaja. Już od kilku dni przygotowywały się na Jego przyjście i oczywiście czekały na prezenty. Przedszkolaki poznały historie Świętego  Mikołaja, odwiedziły jego dom w Finlandii ( niestety tylko wirtualnie), przygotowały wiele pięknych prac plastycznych  przedstawiających Mikołaja i jego renifery. Pięknie zaśpiewały piosenkę o Mikołaju i zagrały na trójkątach akompaniament do niej. Wreszcie nadszedł TEN dzień, w którym magia spowodowała, że w naszej sali pojawiły się olbrzymie, kolorowe  torby z prezentami. Mikołaj jak co roku był bardzo zapracowany i musiał szybciutko wyjść, ale najważniejsze ,że pamiętał o wszystkich dzieciach. Dziękujemy Mikołaju!