W świątecznym nastroju

Utworzono dnia 01.12.2021

Warsztaty w fabryce bombek ARMAR w Bęble.

Uczestnictwo w warsztatach bombkowych to okazja, by poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie zajęć dzieci własnoręcznie tworzyły kreatywną ozdobę na choinkę. Samodzielnie malowały bombkę farbami, nadając jej bożonarodzeniowy nastrój, następnie zdobiły ją wybranymi świątecznymi symbolami. Malowidła były również obsypane kolorowymi brokatami, dzięki czemu nabrały świątecznego blasku.W warsztatach malowania szklanych ozdób przeprowadzanychw fabryce bombek dzieci mogły również zobaczyć sposób dekoracji ozdób, oglądnęły film, który pokazał etapy powstawania szklanych ozdób. Następnie zwiedziliśmy  zakładu, a na koniec naszej wyprawyw sklepiku firmowym mogliśmy zakupić inne ozdoby choinkowe dla bliskich. Tego typu zajęcia pobudziły dziecięcą wyobraźnięi kreatywne myślenie, a stworzona własnoręcznie  bombka  ozdobi już niedługo świąteczne drzewko.

w fabryce bombek

Utworzono dnia 01.12.2021, 20:03